27.9.2011

V Chelčicích se body dělily, i když blíž k plnému zisku měli hosté

Chelčice: Hosté se na domácí fotbalisty dobře připravili a dokonce šli i do vedení. To ale potom Chelčičtí zlikvidovali a ujali se šéfování průběhu utkání. Jenže po přestávce byli opět aktivnější hosté a výsledkem znovu bylo jejich vedení. Domácí znovu přidali a nakonec těsně před koncem srovnali skóre na 3:3.

Zápas začal velkým náporem Sousedovic. Hosté dobře napadali a nepouštěli domácí do kombinace. To vyvrcholilo v první velkou akcí zápasu, kterou však hosté zahodili. Z následujícího rohového kopu však využili nedůrazu domácích v pokutovém území a zaslouženě vedli 1:0.

Domácí poté ožili a začali hrát svou kombinační hru. Soupeř se dostával pod tlak a domácí se dostávali do šancí. V 25. minutě se Šácha probíjel do šance, byl však faulován. K pokutovému kopu se postavil sám faulovaný a se štěstím proměnil. Tlak domácích neustával, z toho těžil Jakš, který využil krásné přihrávky od Varyše a bez problému proměnil.

Druhý poločas začal opět zvýšenou aktivitou Sousedovic, svou snahu využili hned v 50. minutě, kdy po přímém kopu a následné hlavičce domácí gólman neudržel míč v rukavicích a hosté pohodlně do prázdné branky srovnali na 2:2.

Chelčice přišpendlily Sousedovice na jejich vápno a dostávali se do šancí, ty ke smůle domácích končili buď mimo, nebo v náručí hostujícího gólmana. Za to byly domácí potrestáni. V 73. minutě se dostal k míči po dlouhém výkopu hostujícího gólmana Glazunov a se situací si poradil zkušeně. Domácí zbraně nesložili a za to byly odměněni vyrovnávací brankou K. Kortuse v 87. minutě.

Nic víc se nestalo a zápas skončil smírně 3:3.

FK Chelčice – Sousedovice 3:3 (2:1)