9.10.2011

Po pěkném výkonu slaví mladíci další výhru

OP ml. přípravky FK Chelčice – Blatná A 6:3 (5:1)

branky: Koberna 5, Pícha – Fiřt 2, Kraus

sestava Chelčic: Tlapa J., Pícha, Tlapa T., Tlapa M., Daněk, Nekovář, Koberna, Duchoňová

Po minulé prohře ve Štěkni chtěli mladíci opět navázat na sérii vítězství ze začátku sezóny. Trenéři však před utkáním museli řešit problém s brankářem, jelikož Radek Zíka byl nemocný. Ze stejného důvodu nenastoupili ani Jarda Šustr, Tereza Zíková a Natálka Kortusová. Do branky nakonec musel Honza Tlapa a vedl si velmi dobře. Úvod utkání byl z naší strany trochu vlažný, ale poté jsme se rozehráli a v poločase bylo o výsledku téměr rozhonuto. Honzu Tlapu v útoku velmi dobře nahradil Tomáš Koberna, který se blýskl pěti góly. V druhém poločase jsme si výsledek spíše hlídali a možnost předvést se dostali i ti nejmladší. Tomáš a Marek Tlapové a Týna Duchňová bojovali a jen škoda, že nevyužili některou z dobrých příležitostí.

K dalšímu zápasu jedeme v neděli do Volyně. Začátek zápasu je v 10.30.