8.8.2011

Chelčice vyhrály turnaj v Putimi, následně prohrály s Rudolfovem

Putim, Chelčice: Chelčice odehrály na turnaji v Putimi dva rozdílné zápasy. V prvním utkání zcela jednoznačně přehrály pražské mužstvo, naopak v druhém se protrápily k vítězství v zápase i turnaji v souboji s domácím celkem. V dalším přípravném střetnutí pak prohrály s Rudolfovem.

První zápas:
FK Chelčice – Ksichties Praha 14:2 (7:1)
Branky Chelčic: Šácha 7, Novák 2, Jakš 2, Valenta, Pěsta, Kortus K.
Sestava Chelčic: Iral – Pícha, Kortus P., Kopenec, Lácha, Pěsta, Kortus K., Jakš, Valenta, Novák, Šácha.
Finále:
Putim – FK Chelčice 1:3 (1:0)
Branky Chelčic: Valenta, Kopenec, Zloch.
Sestava Chelčic: Novák – Pícha, Kortus P., Kopenec, Lácha, Zloch, Kortus K. (35. Pěsta), Lang, Valenta, Jakš, Šácha.

FK Chelčice – Rudolfov 2:5 (1:3)
Branky: Šácha 2 – Syrovátka 2, Novotný M., Hlubocký, Dubský.
Tým Chelčic se v přípravě utkal s dalším nováčkem krajského přeboru, tentokrát s mužstvem Rudolfova. Hostující tým v neúplné sestavě předvedl v úvodních minutách totální ofenzivu, jejímž výsledkem bylo po půlhodině vedení 3:0. K tomu Rudolfov neproměnil řadu šancí, včetně penalty i následné dorážky. Domácí do poločasu pouze korigovali Šáchou.
Ve druhém poločase byla hra již vyrovnanější a konečný výsledek celkově odpovídá vývoji zápasu.
Chelčice: Novák, Pícha, Kopenec, Varyš, Trobl, Zloch, Lang, Jakš, Valenta (Pěsta), Šácha, Turek Trenér Jiří Jírovec.
Rudolfov: Schuster – Havliš, Novotný J., Hlubocký (Benhák), Podojil (Vyskočil), Michal, Novotný M., Syrovátka, Motl, Le, Dubský (Šrámek). Trenér Ivo Schuster.