24.8.2011

Chelčice rozstřílely Zdíkov, všechny čtyři góly dal Šácha

FK Chelčice – Sokol Zdíkov 4:0

Martin Šácha, útočník Chelčic: „Hostující tým dorazil na utkání se zpožděním a začínal v devíti hráčích. Ale této výhody jsme nedokázali využít a do vedení jsme se dostali až ve 20. minutě, kdy po zákroku na Jakše v pokutovém území proměnil nařízenou penaltu Šácha. Z řady dalších šancí jsme nedokázali vytěžit další gól. Jednou soupeře zachránilo břevno a před prázdnou bránu nedokázal z malého vápna trefit Valenta. Vzpamatovali jsme se v 57. minutě, kdy po centru Trobla hlavičkoval Šácha a hostující obránce tečoval střelu do brány. Od této chvíle se zápas odehrával v naší režii a výsledkem byly další dva góly Šáchy po přihrávkách Jakše a Maxe z křídelních prostorů.“
Sestava: Novák – Trobl, Kopenec, P. Kortus, Pícha – Turek (75. Max), K. Kortus, Lang, Valenta – Šácha (87. Pěsta), Jakš